www.meble-metalowe.net.pl
           Firma  |  oferta  |  kontakt  |  mapa strony 
   
 

meble medyczne

   

kolory mebli

Do szerokiego asortymentu oferowanych przez nas mebli metalowych dołączamy meble medyczne. Dotychczasowe, długoletnie już doświadczenie w produkcji mebli z metalu pozwoliło nam na przygotowanie szerokiego asortymentu mebli medycznych, na który w szczególności składają się: szafy lekarskie, szafki kartotekowe medyczne, szafki wiszące ,stoliki chirurgiczne, stoliki na materiały opatrunkowe, szafki przyłóżkowe.

Proponowane przez nas meble dla służby zdrowia stanowią doskonałe, wysokiej jakości wyposażenie nowoczesnych gabinetów lekarskich, pomieszczeń laboratoryjnych, pracowni naukowo-badawczych, szpitali, aptek i innych pomieszczeń medycznych.

Meble metalowe są szczególnie przystosowane do wyposażenia tych pomieszczeń ze względu na zgodność z rygorystycznymi przepisami BHP i bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Potwierdzeniem zgodności wyrobów z obowiązującymi przepisami i normami są świadectwa i certyfikaty wydane przez uprawnione instytucje ( Centralny Ośrodek Techniki Medycznej, Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej). Wysoka jakość naszych wyrobów i profesjonalizm załogi znalazły swoje potwierdzenie w uzyskanym na początku 1998 roku certyfikacie na zgodność z międzynarodową normą jakości ISO 9001 (wydanym przez AFAQ-ASCENT INTERNATIONAL we Francji), który zapewnia o wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów i usług.

Meble metalowe charakteryzuje duża uniwersalność i funkcjonalność, pozwalająca na tworzenie dowolnych konfiguracji i zestawień w zależności od potrzeb i warunków. Bogata oferta mebli metalowych przedstawiona w dodatkowych katalogach mebli biurowych, socjalnych, warsztatowych, umożliwia dowolną aranżację pomieszczeń i gabinetów i zestawianie różnych mebli, spełniając szerokie oczekiwania i potrzeby klientów. Trwała konstrukcja i łatwość sterylizacji - to zalety, które zapewnia materiał, z jakiego wykonane są meble - metal.

W ofercie znajdują się również szafki kartotekowe na różne formaty, w zależności od rodzaju przechowywanych materiałów - A0, A1, A4, A5, A6, Folio, Grand Folio, do dokumentów rejestru usług medycznych, do kart alfabetycznych, kart osobowych i innych formatów według indywidualnych zamówień klientów.

Szafy lekarskie Szafki medyczne Szafki przyłóżkowe Szafki kartotekowe
szafy lekarskie szafki medyczne szafki przyłóżkowe szafki kartotekowe
Biurka lekarskie Stoliki chirurgiczne Wyposażenie Gabinet lekarski
biurka lekarskie stoliki chirurgiczne wyposażenie gabinetu lekarskiego meble do gabinetu lekarskiego

 
  Poczatek strony
 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /medyczne/baza.php:19 Stack trace: #0 /medyczne/index.php(175): Baza->open() #1 {main} thrown in /medyczne/baza.php on line 19